İNGİLİZCE ÖĞRENİYORUZ

Profesyonel Öğretmen kadromuzla birlikte, konforlu sınıflarımızda tüm öğrencilerimize ingilizce yeterlilik sağlıyoruz...

ETKİNLİK TAKVİMİ

Tüm öğrencilerimiz 15.06.2014 itibari ile yüzme kurslarımıza kayıt olabilirler...

LEGO ROBOT YAPIM ATOLYESİ

Bilimsel çalışmalarımızın yürütüldüğü Lego-Robot sınıfımızda öğrencilerimiz diledikleri bilimsel aktivitelere katılım sağlayabilir.
Neden Biz ?

           Nitelikli eğitim sağlayan ve öğrenmeyi eğlenceli hale getiren Etüt Eğitim Merkezleri'nin çocuklarımıza sağladığı faydalardan belki de en önemlisi, siz değerli anne-babaları ile gönüllerince geçirecekleri zamanlara imkan yaratmasıdır.
           Unutulmamalıdır ki, her mutlu çocuk eğitim hayatında da başarılıdır, ancak başarılı her çocuk mutlu demek değildir...
           Siz sadece sevgiye zaman ayırın, çocuklarınızı İlköğretimin gerçek uzmanına,  Human Arts Academy Etüt Merkezi'ne emanet edin. 

            Etüt eğitiminin yanı sıra sosyal aktiviteler çocuklarımızın yaratıcılığını arttırmakta ve toplumda fark edilen, özgüvenli bireyler olmasını sağlamaktadır. Piyano, keman, gitar çalan, lego-Robot tasarım kurslarına katılan, eğlenceli bilim ve zekâ oyunları atölyelerine katılan çocuklarımızda bu farklılıkları kolaylıkla gözlemlemekteyiz.

          Hiçbir eğitim kurumu veya eğitimcinin, anne ve babanın doğal ve etkin eğitiminin yerini alamayacağı bilinmektedir. Dileğimiz, sizlerle el ele vererek en değerli varlığımız olan çocuklarımız için en iyi eğitimi sağlayabilmektir.

Bizden Haberler
Görüşleriniz