Sıkça Sorulan Sorular

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 •  Kişisel Eğitim Merkezinin çalışma saatleri nasıl?

Hafta içi 07:00-19:00 saatleri arasında etüt merkezimiz hizmet vermektedir, ancak hafta sonu ve resmi tatillerde hizmet verilememektedir.

 • Kişisel Eğitim programları nasıl olmaktadır?

Sabahçı Eğitim Programı                                                                                                          

Öğlenci Eğitim Programı                                          

Özel Okul Dönüşü Eğitim programı

 • Ödev, konu tekrarı, ek çalışma ve test dışındaki faaliyetleriniz nelerdir?

İngilizce, İspanyolca, Zeka oyunları, Eğlenceli Bilim, Satranç

 • Sınıflar kaç kişilktir?

Sınıflarımız 12 kişiliktir.

 • Yaş gruplarına göre öğrencileri ayırıyor musunuz?

Olmazsa olmaz kuralımız; her çocuk kendi yaşıtlarıyla aynı sınıfta olmaktadır, karma sınıfımız yoktur.

 • Yemekler nasıl temin edilmektedir?

Yemekler kendi mutfağımızda, profesyonel aşçımız tarafından pişirilmektedir. Tamamen organik ve taze ürünler seçilmektedir. Süt ve süt ürünlerinde sütaş markası tercih edilmektedir.

 • Öğrenci ödevlerini nasıl yapmaktadır?

         Merkezimizde öğrenciler ödevlerini, sınıf ve branş öğretmenleri gözetiminde yapmaktadırlar. Ödevin amacı işlenen konuların pekiştirilmesi ve öğrenci tarafından tam         olarak anlaşılmasını sağlamaktır. Sadece bitirmiş olmak için yapılan ödevler amacına ulaşmamaktadır. Bu nedenle öğretmenlerimiz tüm öğrencilerin ödevlerini               anlayarak ve konuyu tam öğrenerek tamamlamalarına yardımcı olmaktadır.

 • Okuldaki sınavlara hazırlık nasıl yapılmaktadır?

   Merkezimizde her öğrencinin okulu tarafından verilen sınav takvimi alınarak sınavları takip edilmektedir. Aynı zamanda öğrencilerimizin defterleri ve çalışma kağıtları incelenerek sınava yönelik alıştırmalar öğretmenlerimiz tarafından hazırlanır. Sınav çalışmaları son güne bırakılmadan sınav haftasına yayılarak yapılır. Böylece öğrencilerimizin sınav başarılarının artırılması sağlanır.  

 •  Eksik kalan konular ile ilgili çalışmalarınız nelerdir?                                                                                                                                          

  Okula devam edemeyip kaçırılan dersler veya sınıfta yeterince kavranılamayan konular eğitim merkezimizde öğretmenlerimiz tarafından tekrarlanıp, çalışma kağıtları ile pekiştirilmektedir. Bu sayede öğrencilerimizin tüm derslerini eksiksiz öğrenmeleri hedeflenmektedir.

 • ​Veli ile iletişim nasıl sağlanmaktadır?

Velilerimiz ile sürekli olarak iletişim halindeyiz.Aylık bilgilendirme raporlarıyla öğrencilerin ders içi davranışları ve başarı durumları ayrıntılı olarak velilerimize gönderilmektedir.

 • Kayıt Döneminiz ne zaman?

Kayıtlarımız okulların başladığı döneme kadar sürmektedir. Ancak sınıflarda kontenjan olması durumunda ara dönemlerdede velilerimiz kayıt yaptırabilmektedir.

 • Nasıl kayıt olabilirim?

Kayıt sırasında öğrenci kimlik fotokopisi, öğrencinin iki adet vesikalık fotografı istenmektedir. :Velilerimizin kayıt formu ve kayıt sözleşmesini doldurmaları halinde kayıt yaptırabilmektedir.

 • Eğitim ücreti hakkında bilgi alabilir miyim?

Eğitim ücretimiz 2014-2015 dönemi için KDV dahil aylık 550,00 TL dir. Özel okul dönüşü gruplar için eğitim ücretimiz KDV dahil 300,00 TL dir. Kurumumuz tarafından kırtasiye masrafı ve kayıt ücreti alınmamaktadır.

 • Yarıyıl tatillerinde eğitim merkerziniz açık mı?

1 Eylül - 30 Haziran tarihleri arasında eğitim merkezimiz tam gün hizmet vermektedir. Hafta sonu, resmi ve bayram tatillerinde eğitim merkezimiz hizmet vermemektedir. Gerek yarı yıl tatili gerekse okulların açık olmadığı dönemlerde eğitim merkezinden tam gün hizmet alan öğrencilerden ek ücret alınmamaktadır.  

 • Servis hizmeti hakkında bilgi alabilir miyim?

Profesyonel şirketler tarafından servis hizmeti verilmektedir.